Mezi řečí v Meziříčí

7. - 9. dubna 2006

Rychle, spěch, nervozita. Jenom 5 minut.

Valmez. Minulej vejkend. Zima v kostele..Zima v tělocvičně. OKNO. Šumperský program. Klokani. Chráníme klokany. Spacáky. Alarm. Pípá to..pozor asi to vybouchne. Všichni vzhůru. Chaos.

Sobota. Ráno. Vstáváme. Nechce se nám. Musíme. Snídaně. Mňam. Papáme. Zpíváme. Přednáška. Štěpán Marosz. Luk a šíp. Zastřelil Vlastíka. Učednictví. Střílejte. Diskutujeme. Oběd. Vynikající. Vepřo. Knedlo. Zelo. Volno. Slunce. Svítí. Sedíme. Hledíme. Venku na lavičce. Kolečka s hnojem. Máváme. Žádná reakce. Znovu. Opět nic.

Konečně hra. Mapy. Puntíky. Hledejte. Karel. Skupinky. Jdeme. Stanoviště. Hádanky. Gagarin. Most. Neexistuje. Vedro. Žízeň. Hurá. Zmrzlina. Super. Tropická. Čokoládová.

Večeře. Kuřátko. Píp. Dopípalo. Dala jsem si do nosu. Jiní nejspíš do pusy. Koncert. Těšíme se. Emergency Exit. Sokolovna. Muzika. Hubené tavené sýry. Pařba. Hluk. Čajovna. Poker. Peníze v tahu. Kurňa. Co už.

Tělocvična. Hry. Šatna. Opět alarm. Vypnuto. Juchů. Vlastík v pyžamu. Pastva. Spinkáníčko.

Neděle. Brzo. Sbalit. Baťoh. Na snídani. Bohoslužby. Prima. Konečně teplo v kostele. Zážitek. Rozloučit. Zamávat. Pápá. Tak zase příště. Vlak. Jede. Lidí. Ubývá. Co už. Přerov. Dveře. Šipka. Vozíčkář. Zase vlak. Pápá Daník a Tomáš. Máváme. Olomouc. Konec. Nashledanou.

Poznámky: Tento text byl psán pod časovým nátlakem. Měly jsme pouze pět minut. Tímto se Jirkovi omlouváme, že jsme limit přetáhly, ale okna jsou okna. Tento volný proud asociací z Evilčiny hlavy zachytila a cenzurovala Olilka.