Setkání konfirmandů a mladší mládeže

4. - 6. června 2010

Tento víkend opravdu neměl chybu. Už náš příjezd byl veselý-vlakem, který jsme málem nestihly :). Po příjezdu jsme se vybalily a čekaly na kluky z Krnova. Mezi tím jsme si s holkami z Ostravy rozdaly partičku karet (samozřejmě jsem vyhrála :)).

Na večerním programu, jsme odhalili záhady městečka Palerma. Na druhý den přijela už poslední parta holek z Opavy. Dopoledne jsme se pokusili formou komiksu ztvárnit, co to je církev a jaké v ní máme role. Odpoledne jsme všichni lítali po Blahutovicích a sháněli informace, které si naši vedoucí vymysleli. Večer jsme hráli vybíjenou, badminton, ze kterého mě ještě týden bolela ruka a taky biblický kvíz.

V neděli ráno jsme šli na vlakové nádraží (cca 2-3 km), ze kterého jsme jeli do Suchdolu na bohoslužby, které byly ve sborové místnosti. Samozřejmě jsme s holkami uskutečnily výpravu do kostela, kde jsme našly tajnou chodbu, která měla vést do kouzelné země, že by Narnie? Potom co jsme zjistily, že vedla do středu varhan, jsme to hrdinsky vzdaly.

Naučili jsme se plno nových her, poznali nové a skvělé lidi včetně vedoucích a společná cesta vlakem na zpět to krásně zakončila. Škoda jen, že v sobotu večer někteří z nás museli odjet a doufám, že v září pojedeme zase. Budeme se moc těšit.